Zapraszamy Panie na bezpłatny kurs samoobrony

Po raz kolejny Fundacja Podaruj Nadzieję oraz Komenda Miejska Policji w Katowicach zapraszają na następną edycję kursu samoobrony dla kobiet. Zajęcia odbędą się w sobotę, 11 marca br. w godzinach 9.00-14.00, w Centrum Sportowym Kamienna w Katowicach. Podczas zajęć zapewniamy opiekę nad dziećmi naszych kursantek. Serdecznie zapraszamy wszystkie panie!

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach zapraszają wszystkie Panie na kolejną edycję kursu samoobrony dla kobiet. Zajęcia odbędą się w sobotę, 11 marca br. w godzinach 9.00-14.00 w Centrum Sportowym Kamienna w Katowicach przy ul. Kamiennej 4. Poprowadzą je doświadczeni policyjni instruktorzy oraz kwalifikowany instruktor pierwszej pomocy przedmedycznej.
Jeśli nie masz z kim zostawić dziecka – to nie problem. Podczas trwania zajęć dla pań, Fundacja Podaruj Nadzieję równolegle organizuje czas dzieciom. Będą to gry i zabawy ruchowe oraz zajęcia plastyczne. Zarówno zajęcia dla dzieci, jak i dla pań są całkowicie bezpłatne. Zapraszamy w strojach sportowych.
Zapisy na zajęcia prowadzi Centrum Sportowe Kamienna, pod nr tel.: 606-752-009. Ilość miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy!!!

Komentowanie wyłączone.

Facebook