Rękodzieła

Czasami wydajemy mnóstwo pieniędzy na prezenty, które bywają nietrafione, leżą potem nieużywane i zapomniane. Prawdziwe prezenty to te, które owinięte są kokardą miłości i które możemy sami zrobić i nadać im dusze i swoisty charakter.

Kto z nas nie lubi mieć czegoś co się wyróżnia, jest oryginalne i czego nie ma nikt inny 🙂
Stawiając na najwyższą jakość i doceniając to jakie piękno może znajdować się w nie masowych, komercyjnych produktach zrobionych ręcznie prosto od serca promujemy młodych, zdolnych projektantów.

Poszukując inspiracji i oryginalnych pomysłów, warto spróbować wyjść poza schematy i spojrzeć na otoczenie z odmiennej perspektywy. Dobrym sposobem jest użycie nieoczywistych materiałów do tworzenia typowych przedmiotów codziennego użytku. Takimi surowcami może być drewno, beton czy wykładzina PCV. Ważne jest, aby zaprezentować je w całkowicie nowym zastosowaniu – im bardziej zadziwiającym, tym lepiej.Szukając inspiracji, indywidualnych przejawów kreatywności w różnych dziedzinach wizualnych wychodzimy po za ramy szablonowych schematów i do tworzenia naszych rękodzieł i używamy wszelkiego rodzaju materiałów od wełny, drewna, szkła po metal i plastik. Tworzymy i nadajemy drugie życie starym zużytym bibelotom które spokojnie oczekiwały na swój wyrok do utylizacji.

„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię” – Johann Wolfgang von Goethe

Dowiedz się jak możesz pomóc i uzyskać pomoc naszej fundacji.

Facebook