Pomóż Weronice w dalszej rehabilitacji

Weronika_1

To siedemnastoletnia dziewczyna pełna energii i pasji. Jest mądra i bardzo dobrze się uczy. Niestety Weronika ma rozszczepienie kręgosłupa, które nie pozwala jej uczęszczać do publicznej szkoły i musi mieć indywidualne nauczanie.

Weronika ze względu na swoją niepełnosprawność musi jeździć na turnusy rehabilitacyjne. Co roku spędza czas w specjalnym Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach. Tam otrzymuje indywidualnie dobrany zestaw ćwiczeń pod okiem specjalistów i najlepszych lekarzy. Dzięki temu jej stan zdrowia nie pogarsza się.

Dziewczyna nigdy nie będzie w pełni sprawną osobą, jednak dzięki odpowiedniej rehabilitacji i opiece medycznej jest w stanie zatrzymać skutki choroby.

Weronika dwa razy w roku odbywa turnus w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjnym. Nasza fundacja zdecydowała się nie pozostawić potrzebujących bez pomocy, dlatego zadeklarowała się pokryć koszty pobytu Weroniki w Rusinowicach. Najbliższy termin wyjazdu to Maj 2016 roku.

Zwracamy się do Państwa o pomoc w sfinansowaniu turnusu rehabilitacyjnego dla Weroniki. Koszt pobytu to kwota 800zł.

Weronika_2

W imieniu Weroniki serdecznie dziękujemy za Państwa o wsparcie, dzięki niemu dziewczynka wyjedzie na turnus rehabilitacyjny.

Dowiedz się jak możesz pomóc i uzyskać pomoc naszej fundacji.

Facebook