#PodarujNadziejęUkrainie

Fundacja Podaruj Nadzieję już od pierwszych dni napaści zbrojnej na Ukrainę zaangażowała się w pomoc zarówno tym, którzy wybrali Polskę na swoje schronienie, jak i tym, którzy pozostali w  swojej ojczyźnie objętej wojną. Przybywającym do naszego kraju uchodźcom z Ukrainy pomogliśmy znaleźć nowe lokum, które teraz jest ich domem, zorganizowaliśmy im wszelkie niezbędne do życia rzeczy (ubrania, meble, wyposażenie). Stale dostarczamy im żywność.
Z naszymi Wolontariuszami załatwili wszelkie potrzebne im dokumenty, związane z pobytem, czy pracą w Polsce. Dopilnowaliśmy, żeby otrzymywali przysługujące im świadczenia. Ich dzieci poszły do szkół oraz przedszkoli.

Niestety wojna na Ukrainie wciąż trwa a każdy jej dzień  stawia przed nami nowe wyzwania. Ale jako Fundacja nie poddajemy się i za wszelką cenę w obliczu tej strasznej tragedii niesiemy pomoc poszkodowanym. Obecnie organizujemy zbiórki darów które zostaną dostarczone bezpośrednio na Ukrainę, w szczególności żywności z wydłużonym terminem przydatności do spożycia, leków, wyrobów medycznych, środków higienicznych oraz innych rzeczy, które zaspakajają priorytetowe potrzeby. Zebrane dary transportujemy na Ukrainę, gdzie trafiają do walczących na froncie żołnierzy oraz dzieci z tymczasowych domów dziecka,
w tym sierot wojennych.

Nasi Wolontariusze zbierają informacje o potrzebach oraz możliwościach wsparcia, w ten sposób łączymy ze sobą potrzebujących oraz pomagających. Swoimi działaniami pokazujemy, że w obliczu tej tragedii jesteśmy razem z wszystkimi poszkodowanymi.

Nasi Sąsiedzi wciąż potrzebują pomocy, w tym trudnym dla Nich czasie chcemy okazać im nasze wsparcie wysyłając ciepło i nadzieję oraz wszelką pomoc.
Przed nami dużo pracy, ogrom wyzwań, więc prosimy o pomoc i wsparcie. Razem z pewnością nam się uda podarować im nadzieję!

#PodarujNadziejęUkrainie

Komentowanie wyłączone.

Facebook