Zbliża się wielki dzień. Już w najbliższy czwartek 22.09.2022r. Pan Maciej wyruszy w swoją rowerową podróż dla podopiecznej Fundacji Podaruj Nadzieję –  Amelki Chojnackiej. Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Knurowie, do której uczęszcza dziewczynka, dołączyła  się do akcji! Pan Maciej w dniu swojego startu odwiedzi ww. placówkę, aby przywitać się z Amelką. Na boisku szkolnym zorganizowany zostanie kiermasz ciast i babeczek wspierając zbiórkę.  Każda klasa przygotuje blachę ciasta oraz babeczki. W trakcie kiermaszu odbędzie się zbiórka pieniędzy do puszek  będąca częścią naszej akcji „Na kole dla Amelki”.  Po krótkim spotkaniu nasz rowerzysta wyruszy w swoją podróż. Dzieci z klasy Amelki oraz wolontariusze Fundacji Podaruj Nadzieję odprowadzą Pana Macieja do granic miasta jadąc na rowerach.  

Przygotowania do wyjazdu trwają pełną parą.  Pan Maciej w ostatni weekend nabierał formy i pokonał trasę 240 km. Rower Pana Macieja, którym uda się w swoją trasę charytatywną został już przygotowany, sprawdzony i wyposażony w niezbędny sprzęt przez Firmę Handlowo-Usługową Gładysz Jan Gładysz, Karol Gładysz, Roman Gładysz Spółka Cywilna ul. J. Cebuli 16, 42-600 Tarnowskie Góry. 

Nasz bohater w trakcie pokonywania wyznaczonej trasy będzie na bieżąco nagrywał dla nas sprawozdania i będziemy z nim w kontakcie. Będzie to możliwe dzięki kamerce , którą ufundowała firma Tichauer Sp. z o.o. z Tychów. 

Kolejny darczyńca tj. firma Klub Fitness NJN z Knurowa, która przekazała pieniądze na konto naszej Fundacji. Za pieniądze te zostaną zakupione posiłki i napoje dla naszego rowerzysty. 

W trakcie swojej wyprawy nasz rowerzysta będzie ubezpieczony przez firmę Wojtowicz Ubezpieczenia z Wałbrzycha, która wykupiła dla Pana Macieja polisę ubezpieczeniową na podróż. 

Wszystkim naszym sponsorom bardzo serdecznie dziękujemy za otwarcie serc dla Amelki i wsparcie naszej akcji. 

Komentowanie wyłączone.

Facebook