Mistrzowie sztuk walki apelują o prezenty dla dzieci

Czołowi zawodnicy, walczący na galach transmitowanych przez największe polskie telewizje, zjadą do Katowic na najbardziej niezwykłą imprezę mikołajkową, jaką można sobie wyobrazić. Dzieci wezmą udział w pokazowych treningach sztuk walki, gdyż ma być to sportowy Mikołaj – ale jednak Mikołaj. Stąd apel o pomoc w zgromadzeniu prezentów i upominków dla dzieci z niezamożnych rodzin. Prośba mistrzów każdego chwyci za serce.

Ten niezwykły Mikołaj odbędzie się w sobotę 9 grudnia w Centrum Sportowym Kamienna. Został zorganizowany dla dzieci, które są podopiecznymi Fundacji Podaruj Nadzieję. Współorganizatorem jest bokser Tomasz Gromadzki, m.in. wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu, multimedalista mistrzostw Polski w karate, wicemistrz Europy w full kontakcie.

Swoją obecność zapowiedział już m.in. Kamil Młodziński, walczący o pas mistrzowski podczas ostatniej gali Polsatu. Przybędą inni mistrzowie. Wystąpi grupa taneczna Insomnia.

– Prosiłbym was o pomoc w zbiórce podarków dla dzieciaczków – apeluje do nas Tomasz Gromadzki. – Są to dzieci w wieku od 9 do 17 lat. Najmilej widziane byłyby gry oraz jakieś żele do kąpieli, dezodoranty, artykuły szkolne, papiernicze oraz słodycze. Składać można wszystkie prezenty do kosza, który wraz z puszką na ewentualne datki znajduje się na Kamiennej.

Dzieci pochodzą z niezamożnych rodzin. Nawet takie drobiazgi, jak dezodorant to dla nich wielki luksus. Przypominamy: Centrum Sportowe Kamienna przy ul. Kamiennej 4 w Katowicach. Tam można dostarczać prezenty.

Panu Tomaszowi dziękujemy za jego wielkie serce. I sami przyłączamy się do jego apelu.

Komentowanie wyłączone.

Facebook